A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż Ź
obecny pracownik były pracownik
, od roku:
do roku:



Nazwisko i Imię Jednostka Dokumenty
Gaik Franciszek Wydział Ekonomiki Obrotu Instytut Rachunkowości 14
Gajda Józef Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Ekonomiki Przemysłu 78
Gajewski Andrzej Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem Katedra Metrologii i Analizy Instrumentalnej 10
Galata Stanisław Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Katedra Podstaw Organizacji i Zarządzania 11
Garbacik Eugeniusz Wydział Zarządzania Katedra Handlu i Instytucji Rynkowych 24
Garczorz Barbara Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Ekonomii Politycznej 1
Gaweł Piotr Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Międzynarodowych Stosunków Społeczno-Gospodarczych 4
Gęsikowski Zbigniew Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Planowania i Ekonomiki Regionu 3
Głowacki Leon Studium Języków Obcych 3
Gnela Bogusława ORCID Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Instytut Prawa , Katedra Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego 20
Gniadek Stanisław Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Ekonomii Politycznej 2
Gniewek Józefa ORCID Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Instytut Finansów , Katedra Finansów i Polityki Finansowej 1
Golik Danuta ORCID Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Instytut Ekonomii , Katedra Polityki Ekonomicznej i Programowania Rozwoju 4
Gollinger-Tarajko Marta Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów 6
Gołębiowski Tadeusz Wydział Ekonomiki Obrotu Instytut Towaroznawstwa 36
Goryl Antoni Wydział Zarządzania Katedra Ekonometrii i Badań Operacyjnych 24
Górka Kazimierz Wydział Finansów Katedra Polityki Przemysłowej i Ekologicznej 111
Górniak Jarosław Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej 4
Górniak Lech ORCID Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości Instytut Zarządzania , Katedra Psychologii i Dydaktyki 1
Górniak Stefan Wydział Ekonomiki Obrotu Instytut Metod Rachunku Ekonomicznego 1
Górski Wit Studium Języków Obcych 1
Grabiński Tadeusz ORCID Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Instytut Finansów , Katedra Finansów Przedsiębiorstw 129
Grabowski Janusz Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Katedra Mikroekonomii 9
Grela-Jaśkowska Janina Wydział Towaroznawstwa Katedra Mikrobiologii Towaroznawczej 29
Gryglaszewska Anna Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Instytut Metod Ilościowych w Naukach Społecznych , Katedra Matematyki 17
Grząka Andrzej Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości Instytut Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem , Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów 9
Grzybowska Henryka 2
Gurnicz Antoni Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Ekonomii Politycznej 4
Guzik Halina Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej Zakład Geografii Gospodarczej 15
Guzik Marek Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Międzynarodowych Stosunków Społeczno-Gospodarczych 4
Gwiżdż Andrzej Wydział Ekonomiki Produkcji Instytut Ekonomii Politycznej 8
Gwiżdż Halina Wydział Ekonomiki Obrotu Instytut Ekonomiki Obrotu Towarowego 25