Publikacje wybranego autora

Trybuła Jakub ORCID

Wydział Finansów, Katedra Matematyki,

1

Tytuł:
Optimal consumption problem in the Vasicek model
Źródło:
Opuscula Mathematica. - nr 35/4 (2015) , s. 547-560 - Bibliogr.
Lista MNiSW:
b 11.00 pkt
Nr:
2168289855
artykuł w czasopiśmie
1
Optimal consumption problem in the Vasicek model / Jakub TRYBUŁA // Opuscula Mathematica. - nr 35/4 (2015), s. 547-560. - Bibliogr. - Pełny tekst: http://www.opuscula.agh.edu.pl/vol35/4/art/opuscula_math_3531.pdf. - ISSN 1232-9274
1
Trybuła J., (2015), Optimal consumption problem in the Vasicek model, "Opuscula Mathematica", nr 35/4, s. 547-560; http://www.opuscula.agh.edu.pl/vol35/4/art/opuscula_math_3531.pdf
1
@article{UEK:2168289855,
author = "Jakub Trybuła",
title = "Optimal consumption problem in the Vasicek model",
journal = "Opuscula Mathematica",
number = "35/4",
pages = "547-560",
year = "2015",
doi = {http://dx.doi.org/10.7494/OpMath.2015.35.4.547},
url = {http://www.opuscula.agh.edu.pl/vol35/4/art/opuscula_math_3531.pdf},
}
Nauka logo
Granty logo
Ministerstwo Edukacji i Nauki
Polska Bibliografia Naukowa
ORCID