Publikacje wybranego autora

Bielawski Jakub ORCID

Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa, Instytut Metod Ilościowych w Naukach Społecznych, Katedra Matematyki

1

Autor:
Bielawski Jakub , Tabor Jacek
Tytuł:
A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets
Źródło:
Fuzzy Sets and Systems. - vol. 209 (2012) , s. 33-53. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect - Bibliogr.. - Dostępny w World Wide Web
Lista MNiSW:
a
Nr:
2168294759
artykuł w czasopiśmie
1
A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets / Jakub Bielawski, Jacek Tabor // Fuzzy Sets and Systems. - vol. 209 (2012), s. 33-53. - Summ.. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect. - Bibliogr. - Dostępny w World Wide Web. - Pełny tekst: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011412002655#. - ISSN 0165-0114
1
Bielawski J., Tabor J., (2012), A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets, "Fuzzy Sets and Systems", vol. 209, s. 33-53; http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011412002655#
1
@article{UEK:2168294759,
author = "Bielawski Jakub and Tabor Jacek",
title = "A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets",
journal = "Fuzzy Sets and Systems",
number = "vol. 209",
pages = "33-53",
year = "2012",
}