Publikacje wybranego autora

Bielawski Jakub ORCID

Wydział Finansów i Prawa, Katedra Matematyki

1

Autor:
Stark Oded , Bielawski Jakub , Jakubek Marcin
Tytuł:
The Impact of the Assimilation of Migrants on the Well-being of Native Inhabitants : a Theory
Źródło:
Journal of Economic Behavior & Organization. - vol. 111 (2015) , s. 71-78. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect - Bibliogr.. - Dostępny w World Wide Web
Lista MNiSW:
a 30.00 pkt
Nr:
2168294769
artykuł w czasopiśmie
2

Autor:
Bielawski Jakub , Tabor Jacek
Tytuł:
A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets
Źródło:
Fuzzy Sets and Systems. - vol. 209 (2012) , s. 33-53. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect - Bibliogr.. - Dostępny w World Wide Web
Lista MNiSW:
a
Nr:
2168294759
artykuł w czasopiśmie
1
The Impact of the Assimilation of Migrants on the Well-being of Native Inhabitants : a Theory / Oded Stark, Jakub BIELAWSKI, Marcin Jakubek // Journal of Economic Behavior & Organization. - vol. 111 (2015), s. 71-78. - Summ.. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect. - Bibliogr. - Dostępny w World Wide Web. - Pełny tekst: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0167268114003230#. - ISSN 0167-2681
2
A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets / Jakub Bielawski, Jacek Tabor // Fuzzy Sets and Systems. - vol. 209 (2012), s. 33-53. - Summ.. - Pełny tekst dostępny w bazie ScienceDirect. - Bibliogr. - Dostępny w World Wide Web. - Pełny tekst: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011412002655#. - ISSN 0165-0114
1
Stark O., Bielawski J., Jakubek M., (2015), The Impact of the Assimilation of Migrants on the Well-being of Native Inhabitants : a Theory, "Journal of Economic Behavior & Organization", vol. 111, s. 71-78; http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0167268114003230#
2
Bielawski J., Tabor J., (2012), A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets, "Fuzzy Sets and Systems", vol. 209, s. 33-53; http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011412002655#
1
@article{UEK:2168294769,
author = "Stark Oded and Bielawski Jakub and Jakubek Marcin",
title = "The Impact of the Assimilation of Migrants on the Well-being of Native Inhabitants : a Theory",
journal = "Journal of Economic Behavior & Organization",
number = "vol. 111",
pages = "71-78",
year = "2015",
}
2
@article{UEK:2168294759,
author = "Bielawski Jakub and Tabor Jacek",
title = "A t-norm Embedding Theorem for Fuzzy Sets",
journal = "Fuzzy Sets and Systems",
number = "vol. 209",
pages = "33-53",
year = "2012",
}