Publikacje wybranego autora

1

Autor:
Bielawski Jakub , Tabor Jacek
Tytuł:
An Embedding Theorem for Unbounded Convex Sets in a Banach Space
Źródło:
Demonstratio Mathematica. - vol. 42, nr 4 (2009) , s. 703-709. - Summ. - Bibliogr.. - Dostępny w World Wide Web
Tryb dostępu:
Lista MNiSW:
b
Nr:
2168294777
artykuł w czasopiśmie
1
An Embedding Theorem for Unbounded Convex Sets in a Banach Space / Jakub Bielawski, Jacek Tabor // Demonstratio Mathematica. - vol. 42, nr 4 (2009), s. 703-709. - Summ. - Bibliogr. - Dostępny w World Wide Web. - Pełny tekst: http://www.mini.pw.edu.pl/~demmath/archive/dm42_4/4.pdf. - ISSN 0420-1213
1
Bielawski J., Tabor J., (2009), An Embedding Theorem for Unbounded Convex Sets in a Banach Space, "Demonstratio Mathematica", vol. 42, nr 4, s. 703-709; http://www.mini.pw.edu.pl/~demmath/archive/dm42_4/4.pdf
1
@article{UEK:2168294777,
author = "Bielawski Jakub and Tabor Jacek",
title = "An Embedding Theorem for Unbounded Convex Sets in a Banach Space",
journal = "Demonstratio Mathematica",
number = "vol. 42, 4",
pages = "703-709",
year = "2009",
}